FIRMA REAL

PROFIL DZIAŁALNOŚCI

Opieka nad chorym długotrwale unieruchomionym jest nam szczególnie bliska. Zajmujemy się profilaktyką odleżyn od 1993 roku. Współpracujemy w Polsce z wieloma organizacjami i szpitalami.

Dzielimy się naszą wiedzą na temat profilaktyki odleżyn poprzez różnorodne szkolenia, odczyty, prezentacje i warsztaty, które organizujemy bezpłatnie dla zainteresowanych jednostek służby zdrowia.

Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci byli zadowoleni z nabytego u nas sprzętu oraz oferowanych usług. Jeżeli jest to wymagane, dokonujemy bezpłatnej instalacji u użytkownika, prowadzimy szkolenia personelu w zakresie użytkowania, dostarczamy informacje i materiały pomocnicze dotyczące pielęgnacji pacjentów i profilaktyki odleżyn, świadczymy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Informacja prawna

Informacje zawarte na niniejszej stronie internetowej służą wyłącznie do celów informacyjnych i nie powinny być interpretowane jako udzielanie rad, ani jakichkolwiek rekomendacji. Niniejsza strona nie powinna być traktowana jako podstawa do jakichkolwiek decyzji lub działań. Zawartość może być niekompletna lub nieaktualna. Wszystkie informacje są przedstawione w dobrej wierze, ale bez jakichkolwiek gwarancji, wyraźnych lub dorozumianych, i jakiekolwiek wykorzystanie informacji lub materiałów zawartych na tej stronie odbywa się wyłącznie na ryzyko użytkowników. PPH Real nie gwarantuje, że strona będzie dostępna w każdym czasie, ani że ta strona lub serwer, który ja udostępnia, są wolne od wirusów lub innych szkodliwych elementów.

Real Olsztyn

Zajmujemy się profilaktyką odleżyn od 1993 roku. Współpracujemy w Polsce z wieloma organizacjami i szpitalami.

KONTAKT Z NAMI

ul. Poprzeczna 11
10-282 Olsztyn

Telefon: 89 533 10 13
Email: real@real.olsztyn.pl